Meopta - MeoSport 8x25
0 / 5
0 / 5
Egyedülálló társ túrázáshoz és természetjáráshoz 1 méter mélységig vízálló Kompakt méretek és kis tömeg Méreteinek és súlyának köszönhetően a Meosport 8x25 távcső a túrázáshoz vagy az erdőben való sétáláshoz használható kompakt távcsövek közé tartozik. Kiváló minőségű anyagból készült, amely megbízhatóan ellenáll a természet minden időjárási hatásának. 1 méter mélységig teljesen vízálló. Ezenkívül védelmet nyújt a por és a szennyeződés ellen. A csomagban a távcsővel együtt egy pántos tok és védőburkolatok találhatók. Élvezze a megismételhetetlen megfigyeléseket túrázás közben a kiváló minőségű Meosport 8x25 távcsővel. Termékleírás: Nagyítás: 8xFrontencse átmérő: 25 mmLátószög: 6,30°Látómező (m / 1000 m): 110 mKimeneti pupillák távolsága: 18 mmMinimális megfigyelési távolság: 3 mA kilépő pupilla átmérője: 3,2 mmAlkonyattényező: 14,1Fényáteresztés - nappali: 73%Fényáteresztés - szürkület: 71%Pupillák közötti távolság: 55 - 74 mmDioptria korrekció: ± 3 dptVízálló: 1 méter mélységigPorállóság: igenMéretek: 112 x 111 x 45 mmSúly: 390 g Csomag tartalma: Távcső Meopta Meosport 8x25Pántos tokVédő sapkák
| Termék ID: | #5595000 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 3.13 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 3.13 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 3 m |
| Maximális nagyítás: | 8x |
| Minimális nagyítás: | 8x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 25 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 400 g |
| Zoom távcső: | Nem |