Mil-Tec - 10X25 Mono
4 / 5
4 / 5
Popis: Mil-tec monokulár 10x25 ľahkej konštrukcie (100 g). Objektív je pogumovaný a chráni monokulár pred možnými poškodeniami, ktoré vzniknú zasiahnutím šošovky alebo po páde svetla. Kompaktná veľkosť umožňuje nosiť monokulár takmer vo všetkých vreckách. Monokulár je spolu s púzdrom a látkou na čistenie šošoviek. Môže byť pripevnený k opasku alebo zavesený okolo krku. 10-násobné zväčšenie Zorné pole: 101 m / 1000 m Výstup : 2,48 mm Priemer objektívu: 25 mm Rozmery: 11x3cm Hmotnosť s vreckom: 110g Puzdro na prenášanie so slučkou na opasok Vrátane čistiacej handričky Použite: Vo voľnej prírode, na stanovačke, poľovačke, do lesa, na výlety a pod. Výhody: Kompaktný, ľahký a ľahko ovládateľný Poštovné Slovenská pošta - Expres Kuriér + 3,00 € Slovenská pošta - Balík ponechať na pošte + 3,00 € GLS - Kuriér + 3,00 € Zásielkovňa + 1,90 € Osobný odber na predajni [Nitra, Bratislavská 2663/21] - zdarma Dobierka + 0,60 € Výmena a vrátenie Ak s tovarom nebudeš spokojný môžeš ho vymeniť alebo vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu. Peniaze zašleme späť na účet alebo vymenený tovar pošleme k tebe na naše náklady.
| Termék ID: | #5594999 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 2.5 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 2.5 mm |
| Maximális nagyítás: | 10x |
| Minimális nagyítás: | 10x |
| Monokulár: | Igen |
| Objektív átmérő: | 25 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 63 g |
| Zoom távcső: | Nem |