Mil-tec - Mini 10x25
4 / 5
4 / 5
Leírás: Mil-tec összerakható távcső. Praktikus összerakható binokuláris távcsőről (10x25) beszélhetünk, amelynek könnyű a szerkezete (220g). A távcső teste gumifelületű, aminek köszönhetően ellenáll a kisebb ütközéseknek. Ideális társ a természetbe tett kirándulásokhoz. Lehetséges a finom dioptria-beállítás 4-8 dioptria között, ahol a helyes lencsének kiegészítő szabályozása van (± 4 Dptr). A csomagolás tartalmaz egy erszényt a hordozására és egy lencse-tisztítókendőt. Rögzíthető övhöz vagy nyakba akasztható. Erszény: 100% nejlon Méretek: 12 x 7 x 4 cm Az objektív átmérője: 25 mm Tulajdonságok: tízszeres nagyítás 10x Látómező: 101m/1000m Finom dioptria-beállítás A csomagolás az erszényt is tartalmazza Felhasználás: A szabad természetben, sátorozás, vadászat, erdőbe tett séta során Anyag: A távcső teste gumifelületű Előnyök: A távcső teste gumifelületű, erszény, kiváló láthatóság Szállítási költség GLS futár - szállítási költség: 1.290 Ft A 15:00-ig beérkezett megrendeléseket a következő munkanapon kézbesítjük Önnek. A futár telefonon veszi fel Önnel a kapcsolatot. Csomagküldő - szállítási költség: 900 Ft Átvételi pontok megtalálhatóak egész Magyarország területén, s a csomag a legközelebbi munkanapon vehetőát. Utánvét költsége - 350 Ft Visszaküldés és csere Amennyiben nem vagy elégedett a termékkel, indoklás nélkül kicserélheted, vagy visszaküldheted azt 30 napig az átvételtől számítva. A vételárat visszautaljuk bankszámládra, vagy a cserére szánt terméket cégünk költségére küldjük el Neked.
| Termék ID: | #5595042 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 2.5 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 2.5 mm |
| Maximális nagyítás: | 10x |
| Minimális nagyítás: | 10x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 25 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Zoom távcső: | Nem |