Nikon - Aculon T01 10x21 (BAA804SA)
0 / 5
0 / 5
A Nikon kiváló optikai eszközeinek divatdiktátorai. Nagy teljesítmény és stílusos külső egy alapmodell áráért. A kis méretű és könnyű ACULON T01 21 mm-es lencseátmérőjével és 10-szeres nagyításával az utazástól a sporteseményekig minden szabadidős tevékenységhez kiváló. Stílusos és kompakt kialakítás, így zsebében is kényelmesen elfér Rendkívül könnyű és egyszerűen kezelhető A többrétegű bevonattal ellátott lencsék világos, nagy kontrasztú képet biztosítanak Ökoüveg optika – a lencsék és prizmák egyáltalán nem tartalmaznak ólmot és arzént Jellemzők:
Látómező: 5°
Érzé kelt látómező: 47,2°
Látómező 1000 méteren (m): 87
Fényrekesz (mm): 2,1
Betekintési távolság (mm): 8,4
Legkisebb fókusztávolság (m):3
Elfordítható szemkagyló: Igen
Tömeg (g): 195
Méret – Szé x Ma x H (mm): 87x104x34
Vízálló: Ne m
Prizma: Tetőélprizmás
Lencsebevonat: Többrétegű
Prizmabevonat: Fáziskorrekció nélküli alumínium prizmabevonat
Ökoüveg: Igen
Váz: Műanyag
| Termék ID: | #5595067 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 2.1 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 2.1 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 3 m |
| Maximális nagyítás: | 10x |
| Minimális nagyítás: | 10x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 21 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 195 g |
| Zoom távcső: | Nem |