Nikon - Prostaff 3S 10x42 BAA825SA
5 / 5
5 / 5
Rendkivűl kompakt és könnyű Nagy fényvisszaverő képességű, ezüstötvözet tükörbevonatú prizmák és többrétegű bevonattal ellátott lencsék a nagyobb fényerő érdekében Rázkódásmentes és stabil, kényelmes fogás a gumibevonatnak köszönhetően Vízálló (10 percig, legfeljebb 1 méterig) és páramentes kialakítás Környezetbarát (ólom és arzénmentes) ökoüvegből készült lencsék és prizmák Még szemüveg viselése esetén is tiszta látómező a nagy betekintési távolságot nyújtó kialakításnak köszönhetően Könnyű szemhez állíthatóság az elfordítható gumi szemkagylók jóvoltából MŰSZAKI ADATOK Nagyítás () 10 Objektívátmérő (mm) 42 Látómező szöge (valós/fok) 7 Látómező szöge (látszólagos/fok) 62,9 Látómező 1000 méteres távolságon (m) 122 Fényrekesz (mm) 4,2 Relatív fényerő 17,6 Betekintési távolság (mm) 15,7 Közelpont (m) 3 Hossz (mm) 150 Szélesség (mm) 130 Mélység (mm) 52 Tömeg (g) 575 Pupillatávolság (mm) &nbs...
| Termék ID: | #5594939 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 4.2 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 4.2 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 3 m |
| Maximális nagyítás: | 10x |
| Minimális nagyítás: | 10x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 42 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 565 g |
| Zoom távcső: | Nem |