Nikon - Prostaff 7s 8x30 (BAA842SA)
5 / 5
5 / 5
Többrétegű bevonattal rendelkező lencsék és prizmák a kiemelkedő képért Fázismódosító bevonatú tetőélprizmák a nagy felbontás érdekében Nagy fényvisszaverő képességű tükörbevonatos prizmák a fényerősebb képért A nagy betekintési távolság tiszta látómezőt nyújt, még szemüveg viselése esetén is Az elfordítható-csúsztatható, kattanó beállítású gumi szemkagylók jóvoltából könnyen beállítható a megfelelő betekintési távolság Vízálló (legfeljebb 1 méterig és 10 percig) és a nitrogéngáznak köszönhetően páramentes A gumibevonat rázkódásmentes és stabil, kényelmes fogást biztosít A lencsékhez és prizmákhoz használt ökoüveg-optika nem tartalmaz ólmot és arzént Rendkívül könnyű Műszaki jellemzők Modell Prostaff 7S 8x30 Nagyítás 8-szoros Objektív átmérő (mm) 30 Látómező szög (valós/szög) 6.5 Látómező szög (virtuális/szög) 48,9 Befogás 1 000 m-nél (m) 114 Fényrekesz (mm) 3,8 Relatív fényesség 14,4 Betekintési távolság (mm) 15,4 Közelpont (m) 2,5 Pupillatávolság szabályozása (mm) 56-72 Tömeg (g) 415 Hosszúság (mm) 119 Szélesség (mm) 123 Típus Tetőél-prizmás Az egy éves kötelező jótálláson túl a Nikon Corporation önként vállal további 9 év /korlátozott tartalmú/ jótállást. A jótállás időtartama 10 év.
| Termék ID: | #5595052 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 3.75 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 3.75 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 2.5 m |
| Maximális nagyítás: | 8x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 114 m |
| Minimális nagyítás: | 8x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 30 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 415 g |
| Zoom távcső: | Nem |