Opticron - Oregon Observation 20x80
0 / 5
0 / 5
Az Opticron Oregon 20x80 binokulár könnyített kivitelének köszönhetően kézből is megtartható rövid ideig. Ideális kompromisszumot jelent azok számára akik csillagnézésre a lehető legnagyobb binokuláris távcsövet keresik, de nem szeretnék állványra tenni, ami korlátozná a használatot. Fekete kivitele elegáns megjelenést kölcsönöz a terméknek. Az Opticron Oregon 20x80 prizmáinak anyaga a jobb minőségű (nagyobb fényáteresztő képességű) BAK4 (nem pedig a konkurens modelleknél sok esetben használt, gyengébb minőségű BK7) és kellően nagyra méretezettek, hogy a látómezőben ne jelentkezzen vignettáció. Minden felületen többrétegű (fully multicoated) tükröződéscsökkentő rendszerrel rendelkezik a még nagyobb fényáteresztés és ezáltal a legjobb határmagnitúdó érdekében. Az Oregon 20x80 távcső beépített, csúsztatható fotóállvány-rögzítést tartalmaz, mellyel a hosszantartó használat érdekében fotóállványra is rögzíthető. Látómezeje tágas: 3.2 fok, pupillatávolsága 17 mm, ami megfelelő szemüvegesek számára is. Az 5 év garancia egyértelműen a versenytársak elé helyezi.
| Termék ID: | #5595047 |
| Legkisebb fókusztávolság: | 20 m |
| Maximális nagyítás: | 20x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 57 m |
| Minimális nagyítás: | 20x |
| Objektív átmérő: | 80 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 2185 g |
| Zoom távcső: | Nem |