Pentax - Papilio II 8,5x21 (62002)
5 / 5
5 / 5
Kompakt Pentax távcső Porro-prizma felépítés 8,5x nagyítás 21mm átmérő Aszférikus lencsetagok, 50cm közel pont! Többszörös tükröződésmentesítő bevonat A Papilio egy igazán felülmúlhatatlan távcső. Kitűnő kompakt kísérőtárs gyalogtúrán vagy szabadság közben – de igazi erősségei akkor derülnek ki, ha Ön szívesen szemlélget közelről virágokat, rovarokat, madarakat vagy lepkéket. Nincs még egy olyan távcső, amely a kényelmes kezelhetőséget és a látáskomfortot ilyen csekély, csupán 50 cm-es fókuszálási távolsággal egyesítené. Majdnem úgy, mintha nagyítót használna, felnagyíthatja a közelében lévő tárgyakat, így természetes környezetükben figyelheti meg a növényeket, kis állatokat. Felépítés: tetőél-prizma Prizma: fázis-korrigált BaK4 Nagyítás: 6,5x Frontlencse átmérője: 21m Minimális fókusztávolság: 0,5m Látómező: 6° Betekintési távolság: 15mm Kilépő pupilla: 2,5mm Látómező (1000m-nél): 105m Szürkületi érték: 13,4 Méretek: 116x110x55mm Súly: 290g Állványmenet: van Tartozékok: tok, nyakpánt, első hátsó objektívsapka Vízálló: nem Általános információkat keresőtávcsövekről, ide kattintva talál!
| Termék ID: | #5594960 |
| Legkisebb fókusztávolság: | 0.5 m |
| Maximális nagyítás: | 8.5x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 105 m |
| Minimális nagyítás: | 8.5x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 21 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 290 g |
| Zoom távcső: | Nem |