Praktica - Falcon 12x50 (PRA081)
4 / 5
4 / 5
Gyártó: Praktica Modell: Falcon 12x50 Tulajdonságok Rendkívül kedvező árú távcső, mely kategóriáját meghazudtoló képalkotással rendelkezik. Üveg lencséit és prizmát minden oldalon tükröződésgátló bevonattal látták el. Az átlagosnál nagyobb 12x nagyításának köszönhetően könnyen érezhetjük azt, hogy semmi sincs igazán messze. Nagyszerűen használható a természet megfigyelésére, de akár sporteseményeken, koncerteken is. Gumi borítása kellemes és biztos fogást biztosít használójának. A tartozék hordtáskával szinte észrevétlenül vihetjük magunkkal bárhová. Jellemzők Nagyítás, x: 12 Frontlencse átmérő: 50mm Kilépő pupilla: 4,17mm Elméleti szürkületi érték: 24,49 Látómező 1000 méteren: 87m Látószög: 5,4° Súly: 0,8 Kg
| Termék ID: | #5594947 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 4.17 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 4.17 mm |
| Maximális nagyítás: | 12x |
| Minimális nagyítás: | 12x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 50 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Zoom távcső: | Nem |