Sightmark - Latitude 15-45x60
0 / 5
0 / 5
Lövészet, vadászat, taktikai megfigyelés, vagy a természet kémlelése, a Sightmark Latitude 15-45x60 spektívvel mindig tisztán fogja látni a célpontot. Ezt a precíz tervezésű, tükrös rendszerű, változtatható nagyítású spektívet a Sightmark többszörös bevonatú, extra alacsony fényszóródású (ED), 60 mm átmérőjű üveg frontlencsével hozza forgalomba. Az okulár fókuszálható és kitekerhető szemkagylóval rendelkezik azért, hogy szemüvegesek is egyszerűbben használhassák. A központi fókuszálású spektív kristálytiszta, torzítás mentes képet ad a legkisebbtől a legnagyobb nagyításig. A nitrogén-gázzal töltött tubus megakadályozza a spektív párásodását, teljes mértékben víz- és porálló. Háza gumírozott felülettel dicsekedhet, ami a hétköznapi használatok során rendkívül ellenállóvá és tartóssá teszi. A csomagban tartozék sín is található. A spektív gyári tartozékai között említést érdemel a speciális hordtok, melyet nem szükséges eltávolítani a teljes értékű használathoz . Megfigyeléseink során is védi a spektívet, mindössze az okulár oldalon kell a cipzárt megbontani és a frontlencse oldalon kell a kupakot lehajtani, melyek pillanatok alatt szabaddá teszik a rendeltetés szerinti használatot. Kiválóan használható készülék, mely méreteinél fogva nem igényel komolyabb tárhelyet, így bárhová magunkkal vihetjük. A nagy nagyításon történő kényelmes megfigyelésekhez azonban mindenképpen opcionális állvány használata javasolt. Termékregisztráció kiterjesztett garanciához: https://support. sightmark. com/hc/en-us/requests/new?ticket_form_id =5585789283988 Termékregisztráció kiterjesztett garanciához: https://support. sightmark. com/hc/en-us/requests/new?ticket_form_id =5585789283988
| Termék ID: | #5595025 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 4 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 1.33 mm |
| Maximális nagyítás: | 45x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 20 m |
| Minimális nagyítás: | 15x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 60 mm |
| Spektív: | Igen |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 1295 g |
| Zoom távcső: | Igen |