Steiner - Ranger Xtreme 8x56
0 / 5
0 / 5
Steiner RANGER XTREME 8x56 5118 -Maggnifikáció: 8 x -Lencse átmérője: 56 mm -Súly: 1130 g -Szélesség: 142 mm - Magasság: 183 mm -Mélység: 80 mm -Kimeneti pupilla: 7 mm -Fényesség: 49.00 - Enyhítési tényező: 21.2 - A mező képe 1000 m távolságon: 125 m -Fókusz rendszer: Gyors - Bezár - Fókusz -Fókusztávolság: 2,3 m -Optika: kontrasztos -Vízálló: víznyomás akár 3 m-ig -Nitrogén feltöltés: a páraképződés ellen -Hőmérsékleti tartomány: -20 és +80 ° C között -Ergonómiai pályák: Felcsavarodott pályák Steiner Ranger Xtreme távcsövek a tiszta színhűség és a magas kontrasztú képek nagy körvonalélességgel. A minőségi prizmák rossz fényviszonyok mellett repülnek. Ideális állatok megfigyelésére sűrű és sötét erdőkben, vagy egy tárgy megfigyelésekor. Nagy tartósság a tartós és tartós Macrolon toknak köszönhetően. Vízálló és nitrogénnel töltött, így a lencse nem porlasztható el. Az NBR-Longlife csúszásgátló bevonat ellenáll az olajoknak, savaknak és az időjárási viszonyoknak. Gumival felszerelt kezelőszervek kényelmes megtekintést biztosítanak a hatékony zajszűréssel. Puha, erős, ütésálló szilikonból készült ergonómikus szemüvegek védelmet nyújtanak az oldalról eső fény és a tapadás ellen. Könnyen cserélhető szemüvegekkel történő használatra. A hüvelyk fogók kiváló tapadást biztosítanak kesztyűben is.
| Termék ID: | #5594942 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 7 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 7 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 2.3 m |
| Maximális nagyítás: | 8x |
| Minimális nagyítás: | 8x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 56 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 1130 g |
| Zoom távcső: | Nem |