Swarovski - EL 10x42 W B
0 / 5
0 / 5
Megfigyelés a legapróbb részletekig – borotvaéles kép. A legkisebb részletek régiónként élesek. Torzításmentes kép nagy kontrasztú átvitellel. Tiszta kép a legmagasabb minőségben kompromisszumok nélkül, még alkonyatkor is. Az optika átlátszó optikai rendszerrel dúsított és fluorid lencsékkel van felszerelve, gyenge fényszóródással. Az innovatív optikai kialakítás garantálja a színhűséget és nulla kromatikus aberrációt. Ilyen optikával könnyedén megfigyelheti a természetet rossz fényviszonyok mellett is, amikor a szem már nem elég. OPTIMALIZÁLT FELÜLETEK – A lencsék és prizmák továbbfejlesztett bevonata (SWAROBRIGHT, SWAROTOP, SWARODUR) kiváló színvisszaadást és nagy kontrasztú átvitelt garantál. A SWAROCLEAN, a lencse külső felületén lévő bevonat tapadásmentes hatást biztosít, és megakadályozza a szennyeződések lerakódását. A fő előny az optika könnyű tisztítása az ujjlenyomatoktól, portól és hasonlóktól. Az EL 42 sorozatú távcsövek minden előnyét bemutatják, különösen nagy távolságokon és alkonyatkor vadászva. A nagy nagyításnak és a legfelső szintű részletgazdag felbontásnak köszönhetően olyan lehetőségeket kínálnak Önnek, amelyeket korábban nem fedeztek fel. Az EL 42 kiváló kialakítása lehetővé teszi a stabil szabad kézzel történő megfigyelést. Optika: Kiváló minőségű átviteli kép a világos és kontrasztos kép. A kimeneti szivattyú maximális távolsága (nagyobb megfigyelési kényelem, különösen szemüveges felhasználók számára). Állítható dioptria korrekció. Optimalizált tetőprizmarendszer EL bevonattal. A tükröződésmentes Swarobright, Swarodur és Swarotop rétegek lézertechnológiára optimalizálva. A Swaroclean megkönnyíti a makacs szennyeződések, például a fák nedve vagy a vízfoltok eltávolítását. Mechanika: Durva fókuszáló kerék, amely még kesztyűben is könnyedén kezelhető. Antiallergén anyagból készült egyénileg állítható forgószemek. Ellenáll a szennyeződésnek és a pornak. 4 m-ig vízálló. A nitrogén töltés megakadályozza a párásodást. Robusztus gumibevonat, amely ellenáll az ütéseknek és a csúszásnak. Könnyű hozzáférés az akkumulátorokhoz. Tervezés: Az EL modell legendás formája Tökéletes egyensúly, kategóriájában a legalacsonyabb súly. Az összes kezelőszerv ergonomikus elhelyezése. A mérő kiálló részei stabilitást biztosítanak, és lehetővé teszik az egykezes kezelést. Termékleírás: Nagyítás: 10x A frontlencse effektív átmérője: 42 mm Kimeneti pupilla átmérője: 4,2 mm Kilépő pupillák távolsága: 17,3 mm Látómező (m / 1000m): 112 m Látómező: 6,4 ° Minimális fókusztávolság: 1,5 m Dioptria kompenzáció: +/- 5 dpt Fényáteresztés: 90,00% Pupillák közötti távolság: 56 - 74 mm Tompítási tényező: 18,9 Hossz: 160 mm Szélesség: 131 mm Magasság: 61 mm Súly: 800 g Működési hőmérséklet: -25 ° C / + 55 ° C Vízállóság: 4 m-rel a felszín alatt Nitrogén töltés: igen
| Termék ID: | #5595059 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 4.2 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 4.2 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 1.5 m |
| Maximális nagyítás: | 10x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 112 m |
| Minimális nagyítás: | 10x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 42 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 840 g |
| Zoom távcső: | Nem |