Victoptics - C1 4x32 céltávcső
0 / 5
0 / 5
A Victoptics C1 4x32 prizma távcső kiválóan alkalmazható mind airsoft-, mind pedig vadász fegyvereken. Tartós alumínium kivitele nitrogénnel töltött házat rejt, ami egyben pára- és részben vízállóvá is teszi a készüléket. A frontlencse kiváló fényáteresztésű üvegből készült, mely piros, zöld és kék világítóponttal rendelkezik. A szálkereszt magasságban és oldalirányban 70-70 MOA mértékben állítható. A CR2032-es gombelem nem tartozék.
| Termék ID: | #5595072 |
| Anyaghasználat: | 6061-T6 alumínium ötvözet |
| Betekintési távolság: | 50 mm |
| Bevonatok: | többszörös bevonat |
| Dioptria kompenzáció: | -2/+2 |
| Gáztöltés: | nitrogén |
| Gyártó által vállalt garancia: | 2 év gyártói |
| Kilépő pupilla: | 7.5 mm |
| Klikk érték: | 1/2 MOA |
| Látómező (m): | 12.2 m / 100 m |
| Látószög (°): | 6.7-7.0° |
| Legkisebb nagyítás: | 4 |
| Legnagyobb nagyítás: | 4 |
| Lencse mérete: | 32 mm |
| Lövésállóság: | 750G |
| Méretek: | hossz: 148 mm |
| Nagyítás tartomány (x): | 4-4 |
| Szálkereszt: | Chevron |
| Szálkereszt elhelyezkedés: | Második fókuszsík |
| Szín: | fekete |
| Teljes oldalkorrekció: | 70 MOA |
| Terméktípus: | Céltávcső, Red-Dot |
| Tömeg (g): | 380 |
| Vízállóság: | IPX4 |