Vortex - Crossfire 10x50
0 / 5
0 / 5
Távcsövek, VORTEX CROSSFIRE® HD 10x50 keresőtávcsőImmár sokszor hallhattuk, hogy nem lehet egy távcső optikája igazán nagy felbontású (HD minőségű), részletgazdag, ráadásul elérhető áron? Bizonyára nem találkoztak még a Crossfire® HD termékünkkel. A csomag részét képező hordtáska biztos védelmet nyújt a legváratlanabb helyzetek esetén is. A Crossfire® HD egy igazán nélkülözhetetlen, kézenfekvő társunkká válhat. A csomag tartalma
1db Crossfire® HD 10x50 távcső
Hordtáska
Tás ka heveder, mely biztonságos, kényelmes hordást tesz lehetővé
Kényelmes nyakpánt
Esőálló objektívvédő sapka
Szemlencse sapka
Lencsetisztító kendő
Technikai adatok
Nagyítá s: 10x
Objektív lencse átmérő: 50 mm
Okulártól való optimális betekintési távolság: 17 mm
Kilépő pupilla: 5 mm
Látómező 1000 méteren: 106 m
Látószög: 6.1°
Közelpont: 1,8 m
Pupilla távolság: 60-76 mm
Hosszúság: 170 mm
Szélesség: 134 mm
Súly: 862 g
Garancia: Vortex élettartam garancia
Termékismertető (angol nyelven): Kattintással elérhető
Szerkezeti ábra (angol nyelven): Kattintással elérhető
OPTIKA
HD optikai rendszer : (HD – High Definition, mely magas, nagy felbontást jelent). A tökéletes képalkotás érdekében a körültekintően megválasztott lencse összetétel kivételes felbontást, alacsony fényszórást, kiemelkedő színhűséget, természetes színvilágot biztosít. A borotvaéles megjelenítés mellett rendkívül magas fényáteresztő képesség jellemzi a Crossfire® HD optikai rendszerét.
„Fully Multi-coated felületek, azaz a minden oldalon lévő, több rétegű lencsebevonatnak köszönhetően magas fényáteresztő képességet, tükröződésmentes, tiszta, éles képalkotást eredményez az optika.
Szerkezeti tulajdonságok
Masszív gumi felületkezelés
, mely biztonságos, csúszásmentes fogást biztosít és egyben tartós, külső védelmet nyújt.
Víz- és porálló: A tömítőgyűrű meggátolja a víz, csapadék, por és más szennyeződés bekerülését a távcső belsejébe. Megbízható minőség és teljesítmény bármilyen időjárási körülmény esetén.
Ütésálló : Masszív, strapabíró konstrukció.
Nitrogén gáztöltés, páraképződés elleni védelem: A nitrogén gázzal kezelt lencsék megakadályozzák a páraképződést és biztosítják a vízlepergetést, ezzel meghosszabbítva a távcső élettartamát.
Tetőél prizma : A tetőél prizmának köszönhetően a fény útja egyenesen, közvetlenül jut a szemlencséhez. A magas gyártási precizitásnak köszönhetően a tetőél prizmával rendelkező binokulárokat a kompakt méret jellemzi.
További jellemzők
Állítható , kitekerhető szemkagyló a kényelmes használatért akár szemüveggel vagy anélkül.
Központi élességállítás mindkét szemlencsén egyidejűleg
Dioptriaál lítás : beállítható a felhasználó számára ideális érték a két szem közötti különbségek korrekciójához. A dioptriaállító a jobb oldalon található.
Vortex binokulár állvány adapterhez csatlakoztatható (nem része az alapcsomagnak)
| Termék ID: | #5594961 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 5 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 5 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 2 m |
| Maximális nagyítás: | 10x |
| Minimális nagyítás: | 10x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 50 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 856 g |
| Zoom távcső: | Nem |