Vortex - Crossfire 12x50
0 / 5
0 / 5
A Vortex Crossfire HD 12 × 50 egy távcső HD optikával , amely természetes, nagy felbontású képet és többrétegű fényvisszaverő bevonatot biztosít minden üvegfelületen, jelentősen javítva a fényáteresztést. Prémium minőségű, amit mindenki megengedhet magának! A Crossfire HD sorozat a távcsövek új sora, amely kiváló minőségű kivitelezést, prémium optikát és egyben nagyon kedvező árat kínál. Új optika. A masszív ház és a modern kialakítás egy teljesen új utat jelent meg, amelyen újra felfedezheti a Vortex Crossfire távcsövek sorozatát. A HD (nagy sűrűségű) optikai rendszer kiválasztott prizmáinak köszönhetően a távcsőben látott képet kivételesen nagy felbontás és élesség jellemzi éltől szélig, csökkentette a kromatikus eltérést, valamint a hű és természetes színeket. Akár vadászik, akár túrázik a hegyekben, akár az élővilágot nézi, a Vortex Crossfire távcső bármilyen kihívást jelent. Jellemzők: A HD optikai rendszer tiszta, éles képet garantál nagy felbontással többrétegű optika - továbbfejlesztett fényáteresztés az összes üvegfelület többrétegű fényvisszaverő bevonatának köszönhetően. tetőprizma - nagyobb ellenállása és kis mérete miatt értékelik vízállóság - az o-gyűrűk megakadályozzák a nedvesség, a por és a por behatolását, ami minden körülmények között javítja a távcső megbízhatóságát retardáns - a nitrogén töltése megakadályozza a rázkódást széles hőmérsékleti tartományban gumi ház - szilárd fogást biztosít és javítja a tartósságot állítható szemkagyló - állítsa be a szem és a szem közötti helyes távolságot, és kényelmesen figyelje a terepet központi fókuszálás - könnyen fókuszálható egyetlen ujjal dioptria beállítása - lehetővé teszi a szemüveget viselő emberek számára, hogy távcsövet látjanak állvány foglalata - növeli a megfigyelés kényelmét és stabilitását. Erre a termékre a VORTEX VIP LIFETIME GARANCIA vonatkozik * Vortex Optics VIP életre szóló jótállás * Ha bármi történik a termékével, a Vortex megjavítja vagy kicseréli egy vadonatújra. * A garancia nem terjed ki az olyan veszteségekre, lopásokra, szándékos megsemmisítésekre vagy kozmetikai károkra, amelyek nem befolyásolják a termék működését. MŰSZAKI ADATOK Alapinformációk Utántöltő gáz Nitrogén Szögletes látómező [°] 5.2 Lineáris látómező 1000 m-en [m] 83. Min. Fókusztávolság [m] 1.8 Távolság a szemtől [mm] 15 Nagyítás [×] 12. Okulár távolság [mm] 60-75 A prizma elrendezése tető További adatok Állvány felszerelésének lehetősége Igen Állítható szemkagylók Igen Alkalmazás (rendeltetésszerű használat) vadászat Méretek Súly [g] 836 Objektív átmérője [mm] 50 Szélesség [mm] 134 Teljes magasság [mm] 168 Beleértve Távcsövek elemei optikai tisztító kendő, forgalmazói garancia, gyártói garancia, ügy, fedél szemüveghez Garancia Garanciaidő Vortex Optics VIP életre szóló jótállás * A gyártó adatai Gyártó Vortex Optics, USA
| Termék ID: | #5594959 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 4.17 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 4.17 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 2 m |
| Maximális nagyítás: | 12x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 91 m |
| Minimális nagyítás: | 12x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 50 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 836 g |
| Zoom távcső: | Nem |