Vortex - Solo 10x36
5 / 5
5 / 5
Távcsövek, VORTEX SOLO® 10x36 monokulárA SOLO egyszemes - monokulár távcsövek igazán minőségi betekintést nyújtanak a szabadtéri sportok és természetjárás szerelmeseinek. Az ultra kompakt SOLO család modelljei 160 és 275 gramm súly között változnak. Az íjvadászok, természetjárók és kirándulók számára a SOLO egyszemes távcsövei tökéletes kiegészítést biztosítanak az alapos, részletes megfigyeléshez. Kihagyhatatlan, hasznos része a felszerelésünknek. A csomag tartalma
1db SOLO® 10x36 egyszemes távcső
Nyakpánt
Sokol dalú, csíptethető kialakítás (klipsz)
Hordtáska
Technikai adatok
Nagyítá s: 10x
Objektív lencse átmérő: 36 mm
Okulártól való optimális betekintési távolság: 15 mm
Kilépő pupilla: 3.6 mm
Látómező 1000 méteren: 108 m
Látószög: 6.2°
Közelpont: 5.0 m
Hosszúság: 124 mm
Szélesség: 66 mm
Súly: 275 g
Garancia: Vortex élettartam garancia
Termékismertető (angol nyelven): Kattintással elérhető
OPTIKA
„Fully Multi-coated felületek, azaz a minden oldalon lévő, több rétegű lencsebevonatnak köszönhetően magas fényáteresztő képességet, tükröződésmentes, tiszta, éles képalkotást eredményez az optika.
Szerkezeti tulajdonságok
Masszív gumi felületkezelés
, mely biztonságos, csúszásmentes fogást biztosít és egyben tartós, külső védelmet nyújt.
Víz- és porálló: A tömítőgyűrű meggátolja a víz, csapadék, por és más szennyeződés bekerülését a távcső belsejébe. Megbízható minőség és teljesítmény bármilyen időjárási körülmény esetén.
Nitrogén gáztöltés, páraképződés elleni védelem: A nitrogén gázzal kezelt lencsék megakadályozzák a páraképződést és biztosítják a vízlepergetést, ezzel meghosszabbítva a távcső élettartamát.
Tetőél prizma : A tetőél prizmának köszönhetően a fény útja egyenesen, közvetlenül jut a szemlencséhez. A magas gyártási precizitásnak köszönhetően a tetőél prizmával rendelkező binokulárokat a kompakt méret jellemzi.
További jellemzők
Állítható szemkagyló a kényelmes használatért
Élesség állítás: Az óramutató járásával megegyező forgatás esetén távolabbi, míg az óramutató járásával ellentétes forgatás esetén a közelebbi tárgyakra tudunk élesen fókuszálni.
Sokoldalú csíptethető kialakítás
Figyelmeztetés : Az egyszemes távcsővel ne nézzünk közvetlenül a napba vagy más intenzív fényforrásba, mivel szemkárosodást okozhat!
| Termék ID: | #5594933 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 3.6 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 3.6 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 5 m |
| Maximális nagyítás: | 10x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 108.5 m |
| Minimális nagyítás: | 10x |
| Monokulár: | Igen |
| Objektív átmérő: | 36 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 275 g |
| Zoom távcső: | Nem |