ZEISS - Conquest HD 10x42
5 / 5
5 / 5
A jól kiegyensúlyozott Conquest® HD távcső kiemelkedő teljesítményt nyújt az ambiciózus természetmegfigyeléshez. Kompromisszumok nélküli dizájn, ergonómia és optika hihetetlenül vonzó áron. A 115 méteres Conquest HD 10x42 kategóriájában a legnagyobb látómezőt kínálja. Maximális áttekintés közelről és optimális nagyítás hosszú távon. Akár madarakat nézel a pár méterrel távolabbi bokrokban, akár zebrákat a távolban az afrikai síkságon, a 10x42-es gyakorlatilag minden helyzetre jól felszerelt. A megnövelt nagyítási teljesítménynek köszönhetően különösen részletes betekintést nyerhet a természeti világba. A különleges kialakítás az optimális ergonómiával és csúszásmentes működéssel, valamint a nagy élességállító kerékkel kombinálva a nagy pontosságú élességállítást minden helyzetben biztosítja a megfelelő szintű megfigyelési kényelmet.
| Termék ID: | #5594936 |
| Kilépő pupilla maximum átmérője: | 4.2 mm |
| Kilépő pupilla minimum átmérője: | 4.2 mm |
| Legkisebb fókusztávolság: | 2 m |
| Maximális nagyítás: | 10x |
| Minimális látómező 1000 méteren: | 115 m |
| Minimális nagyítás: | 10x |
| Monokulár: | Nem |
| Objektív átmérő: | 42 mm |
| Spektív: | Nem |
| Színházi látcső: | Nem |
| Tömeg: | 795 g |
| Zoom távcső: | Nem |