Rajzszeg nikkel 100 db/doboz, 223 FÉM ICO (7360009000)
0 / 5
0 / 5
Nikkelezett felületű rajzszög. Katalóguskód: 43019
| Termék ID: | #4085956 |
| Cikkszám: | 7360009000 |
| EAN kód: | 5997072127887 |
| Rendelési kód: | 43019 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.42 cm |
| Termék magassága: | 0.23 cm |
| Termék szélessége: | 0.6 cm |