Blumfeldt - Tallheo, 47 x 160, radiátor, csőradiátor, 728 W, melegvizes, 1/2 (SAN2-Thal-1-160*47-a)
0 / 5
0 / 5
Kellemes meleg otthonában modern köntösben: a Blumfeldt Tallheo 47 x 160 cm-es radiátora nemcsak kellemes hőmérsékletre melegíti fel a fürdőszobát, hanem attraktív is. A blumfeldt Tallheo 47 x 160 csőradiátor könnyen integrálható meglévő melegvíz- vagy távfűtési rendszerbe, és jól működik elektromos fűtőtestekkel vagy elektronikus termosztátokkal is. Megbízható és egyenletes hőforrást biztosít a fürdőszobában. A csatlakoztatás nagyon egyszerű: a kialakítás lehetővé teszi a csatlakoztatást a középső és az oldalsó csöveken keresztül is. Ez lehetővé teszi a Tallheo számára, hogy optimálisan igazodjon számos tervezési körülményhez. A csomag tartalmazza a szükséges fali konzolt is. A robusztus, porszórt fémből készült csőrendszer optimálisan vezeti és osztja el a hőt 70 °C-ig. A 8 függőleges fűtőcsőnek köszönhetően optimálisan megnövelt felülettel rendelkezik, és így akár 728 W-os hőteljesítményt is elér. Különleges keskeny 47 x 5,8 cm-es kialakításának köszönhetően tökéletesen illeszkedik minden olyan helyiségbe, ahol kevés a hely. A 8 cső közötti helynek köszönhetően a radiátor nagyon könnyen tisztítható. A kellemes meleg, amelyet a Blumfeldt Tallheo 47 x 160 radiátor biztosít a zuhanyozás vagy fürdés után – igazán stílusos élmény.
| Termék ID: | #3467861 |
| A fűtőbordák elrendezése: | egy sor |
| Alap szín: | Antracit |
| Hossz: | 6 cm |
| Magasság: | 160 cm |
| Maximális hőmérséklet: | 70 °C |
| Modell / Szerelési mód: | Falra szerelhető |
| Összesen: | 17,5 kg |
| Szélesség: | 47 cm |
| Szerelés szükséges: | 1 |
| Tápcsatlakozó típusa: | no plug |
| Teljesítmény: | 728 watt |
| Típus: | Radiátor |