Cerano - Vincenzo, fűtőelem 1330x600 mm D5 csatlakozással, 600W, fekete, CER-LIV-WB-27-65 (CER-LIV-WB-27-65)
0 / 5
0 / 5
Tekintse meg termékünket 3D-ben A QR kód segítségével a terméket (táblagépen vagy okostelefonon) valós méretben tekintheti meg közvetlenül a szobában. Elektromos fűtés Ha a fűtőelemet csak elektromosan fűtik , pl. csak a fűtőrúd segítségével szükséges egy ½"-os burkolat beszerzése a radiátorokhoz . Ez a ház második furatának lefedésére szolgál, amely egyébként a központi fűtés csatlakozószelepére szolgálna. Javasoljuk, hogy a fűtőelemet desztillált vízzel vagy LIKIDO fagymentes, hőhordozó korróziógátló folyadékkal töltse fel. Az adott fűtőelem specifikációja szerint azonos vagy hasonló teljesítményű fűtőrudat ajánlunk. A termosztáttal ellátott fűtőrudakkal szabályozzák a radiátorban lévő folyadék hőmérsékletét. Fűtés 50 mm csatlakozási távolsággal Fűtés oldalsó csatlakozással Központi fűtés Központi fűtés esetén fontos a csatlakozó szelepkészlet kiválasztása. Lehetőség van kézi szelep vagy termosztatikus fejű szelep használatára. Kézi szelep: A szelepvezérlő fejek bal vagy jobb
| Termék ID: | #3468534 |
| Anyag: | rozsdamentes acél |
| bekötési átmérö: | 1/2" |
| Csatlakozási szög: | 620 mm |
| Forma: | H |
| Garancia: | 2 év |
| Magasság: | 1330 |
| Mélység: | 165 |
| Počet trubíc: | 27 |
| sorozat: | Cerano Vincenzo |
| szélesség: | 600 |
| Szín: | Fekete |
| teljesítmény: | 600 |
| Teplota: | -5 až 95 °C |
| Térfogat: | 2,28 l |
| Típus: | Kombinovaný |