NERO - Design radiátor NERO Italia FL02002 - 50 x 90 cm
0 / 5
0 / 5
NERO Italia design radiátor 50 x 90 cm-es méretben, króm színben. Kiemelkedő minőségű design radiátor, a legjobb alapanyagok felhasználásával, precíziós hegesztéssel, magas gyártási minőségben előállított fűtőtest, nagy tartósságú, többrétegben felvitt króm felülettel. Szintén rendelhető elektromos fűtőpatronnal kiegészítve. Az elektromos fűtőbetét használata esetén a radiátor hálózati áramról működtethető, így a központi fűtésről keringetett víz bekötése nem szükséges. Esztétikus formatervezésének köszönhetően a fürdőszoba mellett egyéb helyiségekben is kiválóan alkalmazható. Magasság: 90 cm Szélesség: 50 cm Mélység: 5.7 cm Teljesítmény: 268W BTU: 914 Energiaosztály: A1 Üzemi nyomás: 1 MPa Anyag: lágyacél (SPCC / Q195) A bekötéshez szükséges szelep és a fűtőbetét (külön rendelhető) nem része az ajánlatnak. A NERO Italia gyártója a kutatás-fejlesztési és gyártási technológiáinak integrálásával az törölközőszárító és design radiátorok meghatározó gyártója a világon. 1998 óta arra törekszik, hogy intelligens otthoni megoldásokat kínáljon a törölközőmelegítőkre, a design radiátorokra, az oszlopradiátorokra, valamint a termosztatikus radiátorszelepekre összpontosítva. 25 év dinamikus növekedéssel a gyár ma már ügyfelek világszerte széles körével számolhat minőségi fűtési és vízvezeték-termékeket és értéknövelt szolgáltatásokat kínálva. Évente több mint 1.8 millió radiátort gyártanak és értékesítenek világszerte.
| Termék ID: | #3467784 |
| EAN kód: | 5997016637939 |
| Anyag: | Acél |
| Bekötési pont méret: | 1/2" |
| deliveryTime: | 3 |
| Elektromos fűtőpatronnal működtethető: | Igen |
| Magasság: | 90 cm |
| Méret: | 50 x 90 cm |
| Szélesség: | 50 cm |
| Szín: | Króm |
| Telepítési mód: | Falra |
| Teljesítmény: | 268 Watt |
| Terméktípus: | Design radiátor |