Mexen - Ares, elektromos fűtőelem 1200x600 mm + fűtőrúd 600 W, arany fényes, W102-1200-600-2600-50 (W102-1200-600-2600-50)
0 / 5
0 / 5
Mexen Ares, elektromos fűtőelem 1200x600 mm + fűtőrúd 600 W, arany fényes, W102-1200-600-2600-50 Műszaki adatok: Magasság: 1200 mm Szélesség: 600 mm Mélység: 56 mm Szín: aranyosan fényes Anyaga: acél Fűtőteljesítmény: 600 W Fűtőrudak száma: 25 db A fűtőtest teljes hossza: 656 mm Fűtőelem hossza: 540 mm Tápkábel hossza: 1,5 m Üzemi feszültség: 230V/50Hz Védettség: IP44 Érintésvezérlés a LED-es kijelzővel Kiegészítő védelem szárazonfutás ellen A beépített termosztát tartja fenn a radiátor szükséges hőmérsékletét Kiváló minőségű, tartós, korrózióálló bevonat A megfelelő működés érdekében a radiátort fel kell tölteni vízzel vagy víz keverékével, például glikollal A készlet tartalma: függönyök, szerelőkészlet és üresek A fűtőszál tulajdonságai: Az érzékeny lehetővé teszi a hőmérséklet beállítását 40°C-65°C tartományban A Comfort rendelkezik szárítási lehetőséggel, amely lehetővé teszi a fűtési hőmérséklet beállítását a kiválasztott óraskálán A gyerekzár lehetővé teszi a fűtés vezérlésének
| Termék ID: | #3468147 |
| EAN kód: | 5905315233707 |
| Anyag: | Acél |
| Fűtési teljesítmény: | 600 W |
| Irányultság: | Vertikálny |
| Magasság: | 1200 |
| Mélység: | 56 |
| sorozat: | Mexen Ares |
| szélesség: | 600 |
| Szerelés: | fali |
| Szín: | Arany |
| teljesítmény: | 600 |
| Típus: | Elektrický |
| X - oldal: | 60-69 cm |
| Z - oldal: | 120-129 cm |