Mexen - Dallas, fűtőelem 1600x360 mm, 1039 W, antracit, W214-1600-360-00-66 (W214-1600-360-00-66)
0 / 5
0 / 5
Mexen Dallas, fűtőelem 1600x360 mm, 1039 W, antracit, W214-1600-360-00-66 Gyártó: Mexen Sorozat: Dallas Termékkód: W214-1600-360-00-66 Műszaki adatok: Magasság: 1600 mm Szélesség: 360 mm Mélység: 55 mm A csatlakozások közötti távolságok: 156 cm (oldalt) vagy 5 cm (középen) Szín: antracit RAL 7016 Anyaga: acél Súly: 27,14 kg Tűzre adott reakció: A1 Üzemi hőmérséklet: max 95°C Maximális üzemi nyomás: 0,6 MPa Fűtési teljesítmény: 75/65/20 °C - 1039 W Csatlakozások: 2xG 1/2" központi 4xG 1/2" jobbra vagy balra fent és lent Kiváló minőségű, tartós, rozsdamentes bevonat A készlet tartalma: függöny, szerelőkészlet, dugók és légtelenítő
| Termék ID: | #3467288 |
| EAN kód: | 5905315072702 |
| Anyag: | Acél |
| csatlakozás: | Bočné |
| Csatlakozási távolság: | 1560 |
| Fűtési teljesítmény: | 1039 W |
| Irányultság: | Vertikálny |
| Magasság: | 1600 |
| sorozat: | Mexen Dallas |
| szélesség: | 360 |
| Szerelés: | unvierzális(jobbos és balos) |
| Szín: | Antracit |
| teljesítmény: | 1039 |
| Típus: | Dekoračný |
| X - oldal: | 30-39 cm |
| Z - oldal: | 160-169 cm |