Mexen - Mexen, Mexen Mars elektromos melegítő 900 x 600 mm, 400 W, fehér - W110-5900-600-6400-20 (W110-5900-600-6400-20)
0 / 5
0 / 5
Műszaki adatok: Magasság: 900 mm Szélesség: 600 mm Mélység: 30 mm Fehér szín Anyaga: acél Fűtőteljesítmény: 400 W Fűtőrudak száma: 17 db Długość całkowita grzałki: 479 mm Fűtőelem hossza: 390 mm Tápkábel hossza: 1,5 m Üzemi feszültség: 230V/50 Hz Védettség: IP44 Kormányzás LED kijelzővel Dodatkove zabezpieczenie przed pracą on "dry" A beépített termosztát tartja fenn a fűtőtest kívánt hőmérsékletét Wysokiej kałości, tłyla zuktouka lakiernicza korrózióálló Grzejnik do pradzionego funkció wymaga polnienia wodą lub miszeniną wody np. glikollal W komplecie: zawieszenia, setzat montażowy oraz korki zaślepiające A fűtés funkciói: - Érzékeny pozwala ustawyj temperaturę z dokładnością o 5 stopini w zakresie 30°C-70°C - Comfort posiada opcje suszenia, kojąży pościążych ustatwienie temperaturie grzania w zabranej skali godzinowej - ECO energiatakarékosság azáltal, hogy állandó hőmérsékletet állíthat be 50°C-ig
| Termék ID: | #3467577 |
| EAN kód: | 5905315239105 |
| Anyag: | Acél |
| Fűtési teljesítmény: | 400 W |
| Irányultság: | Vertikálny |
| Magasság: | 900 |
| Mélység: | 30 |
| sorozat: | Mexen Mars |
| szélesség: | 600 |
| Szerelés: | fali |
| Szín: | fehér |
| teljesítmény: | 400 |
| Típus: | Elektrický |
| X - oldal: | 60-69 cm |
| Z - oldal: | 90-99 cm |