Mexen - Orlando, fűtőelem 1380x600 mm, 499 W, antracit, W207-1380-600-00-66 (W207-1380-600-00-66)
0 / 5
0 / 5
Mexen Orlando, fűtőelem 1380x600 mm, 499 W, antracit, W207-1380-600-00-66 Gyártó: Mexen Sorozat: Orlando Termékkód: W207-1380-600-00-66 Műszaki adatok: Magasság: 1380 mm Szélesség: 600 mm Mélység: 40 mm A csatlakozások közötti távolságok: 57 cm (oldalt) vagy 5 cm (középen) Szín: antracit RAL 7016 Anyaga: acél Súly: 10 kg Tűzre adott reakció: A1 Üzemi hőmérséklet: max 95°C Maximális üzemi nyomás: 0,6 MPa Fűtési teljesítmény: 75/65/20 °C - 499 W Csatlakozások: 2xG 1/2" központi 4xG 1/2" jobbra vagy balra fent és lent Kiváló minőségű, tartós, rozsdamentes bevonat A készlet tartalma: függöny, szerelőkészlet, dugók és légtelenítő
| Termék ID: | #3468063 |
| EAN kód: | 5905315072658 |
| Anyag: | Acél |
| csatlakozás: | Bočné |
| Csatlakozási távolság: | 570 |
| Fűtési teljesítmény: | 499 W |
| Irányultság: | Vertikálny |
| Magasság: | 1380 |
| Mélység: | 40 |
| sorozat: | Mexen Orlando |
| szélesség: | 600 |
| Szerelés: | unvierzális(jobbos és balos) |
| Szín: | Antracit |
| teljesítmény: | 499 |
| Típus: | Dekoračný |
| X - oldal: | 60-69 cm |
| Z - oldal: | 130-139 cm |