Nero Italia - Design törölközőszárító radiátor fekete 600x1200mm Welland Lux | Készletről | Gyors kiszállítással (US03001)
0 / 5
0 / 5
Fürdőszobai design törölközőszárítós radiátor 600 x 1200 mm-es méretben, fekete színben | Kedvező áron | Készletről | Gyors kiszállítással Szögletes függőleges és vízszintes csövek, minimalista, modern fürdőszobák stílusos eleme. Kiemelkedő minőségű design radiátor, a legjobb alapanyagok felhasználásával, precíziós hegesztéssel, magas gyártási minőségben előállított fűtőtest, nagy tartósságú porszórt festéssel. A készlet tartalmazza a felszereléshez szükséges rögzítőket, konzolokat és dugókat. Elektromos fűtőbetét kompatibilis: Szintén rendelhető elektromos fűtőpatronnal kiegészítve. Az elektromos fűtőbetét használata esetén a radiátor hálózati áramról működtethető, így a központi fűtésről keringetett víz bekötése nem szükséges. Univerzális felhasználás: Esztétikus formatervezésének köszönhetően a fürdőszoba mellett egyéb helyiségekben is kiválóan alkalmazható. A robosztus vízszintes panelek és a síkból kiemelkedő törölközőtartó csövek harmonikus kialakítása egyedi esztétikval bíró fűtőtestet eredményez. Magas minőségű anyagok: A kiváló minőségű acél és nagy tartósságú porfestés együttesen korrózióállóvá teszi a terméket, így a magas páratartalmú és nedves helyiségekben is hosszú élettartamot biztosít. alkalmazható. Magasság: 120 cm Szélesség: 60 cm Mélység: 7.8 cm Teljesítmény: 1223W BTU: 4174 Energiaosztály: A1 Üzemi nyomás: 1 MPa Anyag: lágyacél (SPCC / Q195) A bekötéshez szükséges szelep és a fűtőbetét (külön rendelhető) nem része az ajánlatnak. A NERO Italia gyártója a kutatás-fejlesztési és gyártási technológiáinak integrálásával az törölközőszárító és design radiátorok meghatározó gyártója a világon. 1998 óta arra törekszik, hogy intelligens otthoni megoldásokat kínáljon a törölközőmelegítőkre, a design radiátorokra, az oszlopradiátorokra, valamint a termosztatikus radiátorszelepekre összpontosítva. 25 év dinamikus növekedéssel a gyár ma már ügyfelek világszerte széles körével számolhat minőségi fűtési és vízvezeték-termékeket és értéknövelt szolgáltatásokat kínálva. Évente több mint 1.8 millió radiátort gyártanak és értékesítenek világszerte.
| Termék ID: | #3468214 |
| Anyag: | Acél |
| Felszerelési mód: | Fali rögzítés |
| Kialakítás: | Egyenes |
| Magasság: | 1200 mm |
| Méret: | 600 x 1200 mm |
| Súly: | 14 kg |
| Szélesség: | 600 mm |
| Szín: | Fekete |
| Telepítési mód: | Falra |
| Teljesítmény: | 1223 W |