Nero Italia - Fehér 400x1100mm törölközőszárítós fürdőszobai radiátor Welland Lux | Készletről | Gyors kiszállítással (CN1100400WL)
5 / 5
5 / 5
Fürdőszobai törölközőszárítós radiátor 400 x 1100 mm-es méretben, fehér színben | Kedvező áron | Készletről | Gyors kiszállítással Egyenes kivitel 4 szekcióra osztott csövekkel (4-4-4-4). A radiátor tartozéka a fali rögzítéshez szükséges 4 db konzol. A Nero Italia fürdőszobai radiátorok kimagasló gyártási minőségben előállított termékek, első osztályú acél felhasználásával készültek, nagy tartósságú és egyenletes porfestett felülettel. A fűtőtest használható elektromos fűtőbetéttel is. Magasság: 110 cm Teljes szélesség: 40 cm Kötéstávolság: 35.5 cm Teljesítmény: 383 W Kcal: 338 Bekötés: alsó, belső menetes 1/2" Anyaga: acél Vízszintes csövek száma: 16 Csőkiosztás: 4-4-4-4 Töltővíz mennyiség: 4.03L Vízszintes cső keresztmetszet/átmérő: 22 mm Függőleges cső keresztmetszet/átmérő: 40x30 mm
| Termék ID: | #3467482 |
| EAN kód: | 5990801000789 |
| Anyag: | Acél |
| Elérhető színek: | FFFFFF |
| Felszerelési mód: | Fali rögzítés |
| Kialakítás: | Egyenes |
| Magasság: | 1100 mm |
| Méret: | 400 x 1100 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színváltozatok: | FFFFFF |
| Telepítési mód: | Falra |