Nero Italia - Fehér 400x700mm törölközőszárítós fürdőszobai radiátor Welland Lux | Készletről | Gyors kiszállítással (CN700400WL)
0 / 5
0 / 5
Fürdőszobai törölközőszárítós radiátor 400 x 700 mm-es méretben, fehér színben | Kedvező áron | Készletről | Gyors kiszállítással Egyenes kivitel 3 szekcióra osztott csövekkel (4-3-3). A radiátor tartozéka a fali rögzítéshez szükséges 4 db konzol. A Nero Italia fürdőszobai radiátorok kimagasló gyártási minőségben előállított termékek, első osztályú acél felhasználásával készültek, nagy tartósságú és egyenletes porfestett felülettel. A fűtőtest használható elektromos fűtőbetéttel is. Magasság: 70 cm Teljes szélesség: 40 cm Kötéstávolság: 35.5 cm Teljesítmény: 251 W Kcal: 180 Bekötés: alsó, belső menetes 1/2" Anyaga: acél Töltővíz mennyiség: 2.65L Vízszintes csövek száma: 10 Csőkiosztás: 4-3-3 Vízszintes cső keresztmetszet/átmérő: 22 mm Függőleges cső keresztmetszet/átmérő: 40x30 mm
| Termék ID: | #3467906 |
| EAN kód: | 5990801000765 |
| Anyag: | Acél |
| Elérhető színek: | FFFFFF |
| Felszerelési mód: | Fali rögzítés |
| Kialakítás: | Egyenes |
| Magasság: | 700 mm |
| Méret: | 400 x700 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színváltozatok: | FFFFFF |
| Telepítési mód: | Falra |
| Teljesítmény: | 251 W |