Nero Italia - Fehér 600x1200mm törölközőszárítós fürdőszobai radiátor Welland Lux | Készletről | Gyors kiszállítással (CN1200600WL) - insolite
0 / 5
0 / 5
Fürdőszobai törölközőszárítós radiátor 600 x 1200 mm-es méretben, fehér színben | Kedvező áron | Készletről | Gyors kiszállítással Egyenes kivitel 4 szekcióra osztott csövekkel (5-5-4-4). A radiátor tartozéka a fali rögzítéshez szükséges 4 db konzol. A Nero Italia fürdőszobai radiátorok kimagasló gyártási minőségben előállított termékek, első osztályú acél felhasználásával készültek, nagy tartósságú és egyenletes porfestett felülettel. A fűtőtest használható elektromos fűtőbetéttel is. Magasság: 120 cm Teljes szélesség: 60 cm Kötéstávolság: 55.5 cm Teljesítmény: 551 W Kcal: 511 Bekötés: alsó, belső menetes 1/2" Anyaga: acél Töltővíz mennyiség: 5.33L Vízszintes csövek száma: 18 Csőkiosztás: 5-5-4-4 Vízszintes cső keresztmetszet/átmérő: 22 mm Függőleges cső keresztmetszet/átmérő: 40x30 mm
| Termék ID: | #3468478 |
| EAN kód: | 5990801000857 |
| Anyag: | Acél |
| Elérhető színek: | FFFFFF |
| Felszerelési mód: | Fali rögzítés |
| Kialakítás: | Egyenes |
| Magasság: | 1200 mm |
| Méret: | 600 x 1200 mm |
| Szélesség: | 600 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színváltozatok: | FFFFFF |
| Telepítési mód: | Falra |