Nero Italia - Fehér 750x1800mm törölközőszárítós fürdőszobai radiátor Welland Lux | Készletről | Gyors kiszállítással (CN1800750WL) - insolite
0 / 5
0 / 5
Fürdőszobai törölközőszárítós radiátor 750 x 1800 mm-es méretben, fehér színben | Kedvező áron | Készletről | Gyors kiszállítással Egyenes kivitel 5 szekcióra osztott csövekkel (8-6-5-5-4). A radiátor tartozéka a fali rögzítéshez szükséges 4 db konzol. A Nero Italia fürdőszobai radiátorok kimagasló gyártási minőségben előállított termékek, első osztályú acél felhasználásával készültek, nagy tartósságú és egyenletes porfestett felülettel. A fűtőtest használható elektromos fűtőbetéttel is. Magasság: 180 cm Teljes szélesség: 75 cm Kötéstávolság: 70.5 cm Teljesítmény: 960 W Kcal: 820 Bekötés: alsó, belső menetes 1/2" Anyaga: acél Vízszintes csövek száma: 28 Csőkiosztás:8-6-5-5-4 Vízszintes cső keresztmetszet/átmérő: 22 mm Függőleges cső keresztmetszet/átmérő: 40x30 mm
| Termék ID: | #3467955 |
| EAN kód: | 5990801000925 |
| Anyag: | Acél |
| Elérhető színek: | FFFFFF |
| Felszerelési mód: | Fali rögzítés |
| Kialakítás: | Egyenes |
| Magasság: | 1800 mm |
| Méret: | 750 x 1800 mm |
| Szélesség: | 750 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színváltozatok: | FFFFFF |
| Telepítési mód: | Falra |
| Teljesítmény: | 960 W |