Nero Italia - Fekete 400x1300mm törölközőszárítós fürdőszobai radiátor Welland Lux | Készletről | Gyors kiszállítással (CN1300400BL)
0 / 5
0 / 5
Törölközőszárító radiátor 40 x 130 cm-es méretben, fekete színben. Egyenes kivitel több szekcióra osztott csövekkel. A radiátor tartozéka a rögzítő konzolok és menetes dugók. A Nero Italia fürdőszobai radiátorok kimagasló gyártási minőségben előállított termékek, első osztályú acél felhasználásával készült, precizíós, nagy tartósságú és egyenletes fekete porfestett felülettel. A fűtőtest használható elektromos fűtőbetéttel is. Magasság: 130 cm Teljes szélesség: 40 cm Kötéstávolság: 35.5 cm Teljesítmény: 424 W Kcal: 370 Bekötés: alsó, belső menetes 1/2" Anyaga: acél Vízszintes cső keresztmetszet/átmérő: 22 mm Függőleges cső keresztmetszet/átmérő: 40x30 mm
| Termék ID: | #3467674 |
| EAN kód: | 5990801000505 |
| Anyag: | Acél |
| Elérhető színek: | 000000 |
| Felszerelési mód: | Fali rögzítés |
| Kialakítás: | Egyenes |
| Magasság: | 1300 mm |
| Méret: | 400 x 1300 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Szín: | Fekete |
| Színváltozatok: | 000000 |
| Telepítési mód: | Falra |