Nero Italia - Fekete 400x1500mm törölközőszárítós fürdőszobai radiátor Welland Lux | Készletről | Gyors kiszállítással (CN1500400BL)
0 / 5
0 / 5
Fürdőszobai törölközőszárítós radiátor 400 x 1500 mm-es méretben, fekete színben | Kedvező áron | Készletről | Gyors kiszállítással Egyenes kivitel 5 szekcióra osztott csövekkel (5-5-4-4-4). A radiátor tartozéka a fali rögzítéshez szükséges 4 db konzol. A Nero Italia fürdőszobai radiátorok kimagasló gyártási minőségben előállított termékek, első osztályú acél felhasználásával készültek, nagy tartósságú és egyenletes porfestett felülettel. A fűtőtest használható elektromos fűtőbetéttel is. Paraméterek: Magasság: 150 cm Teljes szélesség: 40 cm Kötéstávolság: 35.5 cm Teljesítmény: 543 W Kcal: 462 Bekötés: alsó, belső menetes 1/2" Anyaga: acél Vízszintes csövek száma: 22 Csőkiosztás: 5-5-4-4-4 Vízszintes cső keresztmetszet/átmérő: 22 mm Függőleges cső keresztmetszet/átmérő: 40x30 mm
| Termék ID: | #3468357 |
| EAN kód: | 5990801000529 |
| Anyag: | Acél |
| Elérhető színek: | 000000 |
| Felszerelési mód: | Fali rögzítés |
| Kialakítás: | Egyenes |
| Magasság: | 1500 mm |
| Méret: | 400 x 1500 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Szín: | Fekete |
| Színváltozatok: | 000000 |
| Telepítési mód: | Falra |