Nero Italia - Fekete 600x1400mm törölközőszárítós fürdőszobai radiátor Welland Lux | Készletről | Gyors kiszállítással (CN1400600BL) - insolite
0 / 5
0 / 5
Fürdőszobai törölközőszárítós radiátor 600 x 1400 mm-es méretben, fekete színben | Kedvező áron | Készletről | Gyors kiszállítással Egyenes kivitel 5 szekcióra osztott csövekkel (4-4-4-4-4). A radiátor tartozéka a fali rögzítéshez szükséges 4 db konzol. A Nero Italia fürdőszobai radiátorok kimagasló gyártási minőségben előállított termékek, első osztályú acél felhasználásával készültek, nagy tartósságú és egyenletes porfestett felülettel. A fűtőtest használható elektromos fűtőbetéttel is. Paraméterek: Magasság: 140 cm Teljes szélesség: 60 cm Kötéstávolság: 55.5 cm Teljesítmény: 663 W Kcal: 621 Bekötés: alsó, belső menetes 1/2" Anyaga: acél Töltővíz mennyiség: 6.68L Vízszintes csövek száma: 20 Csőkiosztás: 5x4 Vízszintes cső keresztmetszet/átmérő: 22 mm Függőleges cső keresztmetszet/átmérő: 40x30 mm
| Termék ID: | #3468367 |
| EAN kód: | 5990801000345 |
| Anyag: | Acél |
| Elérhető színek: | 000000 |
| Felszerelési mód: | Fali rögzítés |
| Kialakítás: | Egyenes |
| Magasság: | 1400 mm |
| Méret: | 600 x 1400 mm |
| Súly: | 11.03 kg |
| Szélesség: | 600 mm |
| Szín: | Fekete |
| Színváltozatok: | 000000 |
| Telepítési mód: | Falra |