Nero Italia - Grafitszürke 500x1200mm törölközőszárítós fürdőszobai radiátor Welland Lux | Készletről | Gyors kiszállítással (CN1200500GL)
0 / 5
0 / 5
Fürdőszobai törölközőszárítós radiátor 500 x 1200 mm-es méretben, antracit szürke színben | Kedvező áron | Készletről | Gyors kiszállítással Egyenes kivitel 4 szekcióra osztott csövekkel (5-5-4-4). A radiátor tartozéka a fali rögzítéshez szükséges 4 db konzol. A Nero Italia fürdőszobai radiátorok kimagasló gyártási minőségben előállított termékek, első osztályú acél felhasználásával készültek, nagy tartósságú és egyenletes porfestett felülettel. A fűtőtest használható elektromos fűtőbetéttel is. Magasság: 120 cm Teljes szélesség: 50 cm Kötéstávolság: 45.5 cm Teljesítmény: 430 W Kcal: 396 Bekötés: alsó, belső menetes 1/2" Anyaga: acél Töltővíz mennyiség: 4.6L Vízszintes csövek száma: 18 Csőkiosztás: 5-5-4-4 Vízszintes cső keresztmetszet/átmérő: 22 mm Függőleges cső keresztmetszet/átmérő: 40x30 mm
| Termék ID: | #3467338 |
| EAN kód: | 5990801000192 |
| Anyag: | Acél |
| Elérhető színek: | 62645A |
| Felszerelési mód: | Fali rögzítés |
| Kialakítás: | Egyenes |
| Magasság: | 1200 mm |
| Méret: | 500 x 1200 mm |
| Súly: | 8.28 kg |
| Szélesség: | 500 mm |
| Szín: | Grafitszürke |
| Színváltozatok: | 454B4F |
| Telepítési mód: | Falra |
| Teljesítmény: | 430 W |