Nero Italia - Fekete 300x700mm törölközőszárítós fürdőszobai radiátor Welland Lux | Készletről | Gyors kiszállítással (CN700300BL)
0 / 5
0 / 5
Törölközőszárító radiátor 30 x 70 cm-es méretben, fekete színben. Egyenes kivitel 3 szekcióra osztott csövekkel. A radiátor tartozéka a 3 db rögzítő konzol és a menetes dugók. Működtethető elektromos fűtőbetéttel is. A Nero Italia fürdőszobai radiátorok kimagasló gyártási minőségben előállított termékek, első osztályú acél felhasználásával készült, precizíós, nagy tartósságú és egyenletes fekete porfestett felülettel. A fűtőtest használható elektromos fűtőbetéttel is. Magasság: 70 cm Teljes szélesség: 30 cm Kötéstávolság: 25.5 cm Teljesítmény: 235 W Kcal: 199 Bekötés: alsó, belső menetes 1/2" Anyaga: acél A NERO Italia gyártója a kutatás-fejlesztési és gyártási technológiáinak integrálásával az törölközőszárító és design radiátorok meghatározó gyártója a világon. 1998 óta arra törekszik, hogy intelligens otthoni megoldásokat kínáljon a törölközőmelegítőkre, a design radiátorokra, az oszlopradiátorokra, valamint a termosztatikus radiátorszelepekre összpontosítva. 25 év dinamikus növekedéssel a gyár ma már ügyfelek világszerte széles körével számolhat minőségi fűtési és vízvezeték-termékeket és értéknövelt szolgáltatásokat kínálva. Évente több mint 1.8 millió radiátort gyártanak és értékesítenek világszerte.
| Termék ID: | #3467831 |
| EAN kód: | 5998011140011 |
| Anyag: | Acél |
| Elérhető színek: | 000000 |
| Felszerelési mód: | Fali rögzítés |
| Kialakítás: | Egyenes |
| Magasság: | 700 mm |
| Méret: | 300 x 700 mm |
| Szélesség: | 300 mm |
| Szín: | Fekete |
| Színváltozatok: | 000000 |
| Telepítési mód: | Falra |