Nero Italia - Fehér 300x900mm törölközőszárítós fürdőszobai radiátor Welland Lux | Készletről | Gyors kiszállítással (CN900300WL)
0 / 5
0 / 5
Törölközőszárító radiátor 30 x 90 cm-es méretben, fehér színben. Egyenes kivitel 3 szekcióra osztott csövekkel. A radiátor tartozéka a 3 db rögzítő konzol és a menetes dugók. Működtethető elektromos fűtőbetéttel is. A Nero Italia fürdőszobai radiátorok kimagasló gyártási minőségben előállított termékek, első osztályú acél felhasználásával készült, precizíós, nagy tartósságú és egyenletes fekete porfestett felülettel. A fűtőtest használható elektromos fűtőbetéttel is. Paraméterek: Magasság: 90 cm Teljes szélesség: 30 cm Kötéstávolság: 25.5 cm Teljesítmény: 332 W Kcal: 282 Bekötés: alsó, belső menetes 1/2" Anyaga: acél
| Termék ID: | #3468542 |
| EAN kód: | 5998011140103 |
| Anyag: | Acél |
| Elérhető színek: | FFFFFF |
| Felszerelési mód: | Fali rögzítés |
| Kialakítás: | Egyenes |
| Magasság: | 900 mm |
| Méret: | 300 x 900 mm |
| Szélesség: | 300 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színváltozatok: | FFFFFF |
| Telepítési mód: | Falra |
| Teljesítmény: | 332 |