Nero Italia - Fehér 400x1200mm törölközőszárítós fürdőszobai radiátor Welland Lux | Készletről | Gyors kiszállítással (CN1200400WL)
0 / 5
0 / 5
Törölközőszárító radiátor 40 x 120 cm-es méretben, fehér színben. Egyenes kivitel 4 szekcióra osztott csövekkel. A radiátor tartozéka a 3 db rögzítő konzol és a menetes dugók. A Nero Italia fürdőszobai radiátorok kimagasló gyártási minőségben előállított termékek, első osztályú acél felhasználásával készült, precizíós, nagy tartósságú és egyenletes fekete porfestett felülettel. A fűtőtest használható elektromos fűtőbetéttel is. Magasság: 120 cm Teljes szélesség: 40 cm Kötéstávolság: 35.5 cm Teljesítmény: 392 W Kcal: 366 Bekötés: alsó, belső menetes 1/2" Anyaga: acél Töltővíz mennyiség: 4.14L Vízszintes cső keresztmetszet/átmérő: 22 mm Függőleges cső keresztmetszet/átmérő: 40x30 mm A NERO Italia gyártója a kutatás-fejlesztési és gyártási technológiáinak integrálásával az törölközőszárító és design radiátorok meghatározó gyártója a világon. 1998 óta arra törekszik, hogy intelligens otthoni megoldásokat kínáljon a törölközőmelegítőkre, a design radiátorokra, az oszlopradiátorokra, valamint a termosztatikus radiátorszelepekre összpontosítva. 25 év dinamikus növekedéssel a gyár ma már ügyfelek világszerte széles körével számolhat minőségi fűtési és vízvezeték-termékeket és értéknövelt szolgáltatásokat kínálva. Évente több mint 1.8 millió radiátort gyártanak és értékesítenek világszerte.
| Termék ID: | #3468291 |
| EAN kód: | 5998011140141 |
| Anyag: | Acél |
| Elérhető színek: | FFFFFF |
| Felszerelési mód: | Fali rögzítés |
| Kialakítás: | Egyenes |
| Magasság: | 1200 mm |
| Méret: | 400 x 1200 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színváltozatok: | FFFFFF |
| Telepítési mód: | Falra |