Nero Italia - Króm 400x800mm törölközőszárítós fürdőszobai radiátor Welland Lux | Készletről | Gyors kiszállítással (CN800400CH) - insolite
0 / 5
0 / 5
Törölközőszárító radiátor 40 x 80 cm-es méretben, hosszú élettartamot biztosító krómozott felülettel. A radiátor tartozéka a rögzítő konzolok és menetes dugók. A Nero Italia fürdőszobai radiátorok kimagasló gyártási minőségben előállított termékek, első osztályú acél felhasználásával készült, precizíós, nagy tartósságú és egyenletes fekete porfestett felülettel. A fűtőtest használható elektromos fűtőbetéttel is. Magasság: 80 cm Teljes szélesség: 40 cm Kötéstávolság: 35.5 cm Teljesítmény: 209 W Bekötés: alsó, belső menetes 1/2" Anyaga: acél A NERO Italia gyártója a kutatás-fejlesztési és gyártási technológiáinak integrálásával az törölközőszárító és design radiátorok meghatározó gyártója a világon. 1998 óta arra törekszik, hogy intelligens otthoni megoldásokat kínáljon a törölközőmelegítőkre, a design radiátorokra, az oszlopradiátorokra, valamint a termosztatikus radiátorszelepekre összpontosítva. 25 év dinamikus növekedéssel a gyár ma már ügyfelek világszerte széles körével számolhat minőségi fűtési és vízvezeték-termékeket és értéknövelt szolgáltatásokat kínálva. Évente több mint 1.8 millió radiátort gyártanak és értékesítenek világszerte.
| Termék ID: | #3468585 |
| Anyag: | Acél |
| Elérhető színek: | B6B0BD |
| Felszerelési mód: | Fali rögzítés |
| Kialakítás: | Egyenes |
| Magasság: | 800 mm |
| Méret: | 400 x 800 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Szín: | Króm |
| Színváltozatok: | CFCFCF |
| Telepítési mód: | Falra |
| Teljesítmény: | 209 |