Nero Italia - Fehér 750x1200mm törölközőszárítós fürdőszobai radiátor Welland Lux | Készletről | Gyors kiszállítással (CN1200750WL)
0 / 5
0 / 5
Törölközőszárító radiátor 75 x 120 cm-es méretben, fehér színben. Egyenes kivitel 4 szekcióra osztott csövekkel (5-5-4-4). A radiátor tartozéka a rögzítő konzolok és menetes dugók. A Nero Italia fürdőszobai radiátorok kimagasló gyártási minőségben előállított termékek, első osztályú acél felhasználásával készült, precizíós, nagy tartósságú és egyenletes fekete porfestett felülettel. A fűtőtest használható elektromos fűtőbetéttel is. Magasság: 120 cm Teljes szélesség: 75 cm Kötéstávolság: 70.5 cm Teljesítmény: 590 W Kcal: 501 Bekötés: alsó, belső menetes 1/2" Anyaga: acél Vízszintes csövek száma: 18 Csőkiosztás: 5-5-4-4 Vízszintes cső keresztmetszet/átmérő: 22 mm Függőleges cső keresztmetszet/átmérő: 40x30 mm A NERO Italia gyártója a kutatás-fejlesztési és gyártási technológiáinak integrálásával az törölközőszárító és design radiátorok meghatározó gyártója a világon. 1998 óta arra törekszik, hogy intelligens otthoni megoldásokat kínáljon a törölközőmelegítőkre, a design radiátorokra, az oszlopradiátorokra, valamint a termosztatikus radiátorszelepekre összpontosítva. 25 év dinamikus növekedéssel a gyár ma már ügyfelek világszerte széles körével számolhat minőségi fűtési és vízvezeték-termékeket és értéknövelt szolgáltatásokat kínálva. Évente több mint 1.8 millió radiátort gyártanak és értékesítenek világszerte.
| Termék ID: | #3467730 |
| EAN kód: | 5998011140219 |
| Anyag: | Acél |
| Elérhető színek: | FFFFFF |
| Felszerelési mód: | Fali rögzítés |
| Kialakítás: | Egyenes |
| Magasság: | 1200 mm |
| Méret: | 750 x 1200 mm |
| Szélesség: | 750 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színváltozatok: | FFFFFF |
| Telepítési mód: | Falra |