REGNIS - 3D Teardrop, Fűtés 540x1205mm, 627W, matt fekete, L3D120 / 50 / fekete (L3D120/50/BLACK)
0 / 5
0 / 5
Regnis 3D Teardrop, Fűtés 540x1205mm, 627W, matt fekete, L3D120 / 50 / fekete Tulajdonságok Márka Regnis Sorozat 3D könnycsepp Méret 540x1205 mm Szélesség 540 mm Magasság 1205 mm Szín Fekete matt Anyag Acél Arc 3D alakzat Ajánlott el. fűtőrúd 600 W Fűtési lehetőség Villanyfűtés, Kombinált fűtés, Központi fűtés Csatlakozási távolság 50 mm Aszimmetrikus (oldalra) Csatlakozási távolság 500 mm Teljesítmény (W) 627 W Hőmérséklet gradiens 75/65/20 °C Súly 12,17 kg Csomagolás 1 darab EAN 5908283570096 Garancia 2 év Lista A sorozat leírása A 3D könnyradiátor egy jelenség a fürdőszobai radiátorok piacán. Ez a klasszikus fürdőszobai radiátorok átalakítása új dizájnban. A téglalap elődjéhez hasonlóan elliptikus profilt karcsú és aerodinamikus forma jellemzi, kialakításának pontossága pedig páratlan. Úgy döntöttünk, hogy elkészítjük a 3D könnyradiátor modelljét, amely a fürdőszobát díszíti, és megkönnyíti a ruhaszárítást, ha a profilokat felváltva helyezik el . Bolti megjegyzés: A fűtőrúd és a
| Termék ID: | #3468185 |
| EAN kód: | 5908283570096 |
| Anyag: | Acél |
| Bekötési távolság: | 500 |
| Csomagolás: | 1 |
| Forma: | 3D alakú |
| Garancia: | 2 év |
| Javasolt el. fűtőrúd: | 600 |
| Magasság: | 1205 |
| Méret: | 540x1205 mm |
| sorozat: | Regnis 3D Slza |
| Szélesség: | 540 |
| Szín: | Fekete |
| Teljesítmény: | 627 |
| X - oldal: | 50-59 cm |
| Z - oldal: | 120-129 cm |