REGNIS - 3D Teardrop, Fűtés 540x910mm, 469W, fehér, L3D90 / 50 / FEHÉR (L3D90/50/WHITE)
0 / 5
0 / 5
Regnis 3D Teardrop, Fűtés 540x910mm, 469W, fehér, L3D90 / 50 / FEHÉR Tulajdonságok Márka Regnis Sorozat 3D könnycsepp Méret 540x910 mm Szélesség 540 mm Magasság 910 mm Szín fehér Anyag Acél Arc 3D alakzat Ajánlott el. fűtőrúd 300 W Fűtési lehetőség Villanyfűtés, Kombinált fűtés, Központi fűtés Csatlakozási távolság 50 mm Aszimmetrikus (oldalra) Csatlakozási szög 500 mm Teljesítmény (W) 469 W Csomagolás 1 darab EAN Garancia 2 év Radiátor A 3D szakadás a fürdőszobai radiátorok piacán jellemző jelenség. Ez a fürdőszobai radiátor újraaktiválása új dizájnban. A téglalap elődjéhez hasonló elliptikus profilt karcsú és aerodinamikus forma jellemzi, kialakításának pontossága pedig páratlan . Úgy döntöttünk, hogy létrehozunk egy radiátort , amelyek díszíthetik a fürdőszobát, és megkönnyítik a ruhák szárítását, miközben profilok váltakozó elrendezése. 3D SLZA Magasság: 910 mm Szélesség: 540 mm Csatlakozási távolság: 500 mm Hőteljesítmény: 469W Mélység: 8 cm Bordák száma: 16 db
| Termék ID: | #3467317 |
| Anyag: | Acél |
| Bekötési távolság: | 500 |
| Csomagolás: | 1 |
| Forma: | 3D alakú |
| Garancia: | 2 év |
| Javasolt el. fűtőrúd: | 300 |
| Magasság: | 910 |
| Méret: | 540x910 mm |
| sorozat: | Regnis 3D Slza |
| Szélesség: | 540 |
| Szín: | Fehér |
| Teljesítmény: | 469 |
| X - oldal: | 50-59 cm |
| Z - oldal: | 90-99 cm |