REGNIS - 3DX, Fűtés 440x910mm, 446W, matt fekete, L3DX90 / 40 / FEKETE (L3DX90/40/BLACK)
0 / 5
0 / 5
Regnis 3DX, Fűtés 440x910mm, 446W, matt fekete, L3DX90 / 40 / FEKETE Tulajdonságok Márka Regnis Sorozat 3DX Méret 440x910 mm Szélesség 440 mm Magasság 910 mm Szín Fekete matt Anyag Acél Arc 3D alakzat Ajánlott el. fűtőrúd 300 W Fűtési lehetőség Villanyfűtés, Kombinált fűtés, Központi fűtés Csatlakozási távolság 50 mm Aszimmetrikus (oldalra) Csatlakozási távolság 400 mm Teljesítmény (W) 446 W Csomagolás 1 darab EAN 5908283570188 Garancia 2 év A 3DX sorozatú radiátorok egy jelenség a fürdőszobai radiátorok piacán. Ez a fürdőszobai radiátor újraaktiválása új dizájnban. Az elliptikus profilt a téglalap alakú elődhöz képest karcsú és aerodinamikus forma jellemzi, kialakításának pontossága pedig páratlan Bemutatkozik egy új modell: a radiátor 3DX karcsú és elegáns design, vonzó modell és egyben nagyon hatékony. Úgy tervezték, hogy modern hatást vigyen fürdőszobájába. Technikai leírás: Modell: 3DX Magasság: 910 mm Szélesség: 440 mm Csatlakozási távolság: 400 mm Mélység: 8 cm
| Termék ID: | #3467251 |
| EAN kód: | 5908283570188 |
| Anyag: | Acél |
| Bekötési távolság: | 400 |
| Csomagolás: | 1 |
| Forma: | 3D alakú |
| Garancia: | 2 év |
| Javasolt el. fűtőrúd: | 300 |
| Magasság: | 910 |
| Méret: | 440x910 mm |
| sorozat: | Regnis 3DX |
| Szélesség: | 440 |
| Szín: | Fekete |
| Teljesítmény: | 446 |
| X - oldal: | 50-59 cm |
| Z - oldal: | 90-99 cm |