REGNIS - DEX, fűtőelem 530x1780mm központi csatlakozással 50mm, 725W, fehér, DEX180/50/D5/FEHÉR (DEX180/50/D5/WHITE)
0 / 5
0 / 5
Regnis DEX, fűtőelem 530x1780mm központi csatlakozással 50mm, 725W, fehér, DEX180/50/D5/FEHÉR Leírás: A DEX sorozatú radiátor egy új típusú fürdőszobai fűtés. A téglalap keresztmetszetű és téglalap alakú szerkezetű, egymástól távol elhelyezkedő profilok egyszerűsége minden fürdőszobai dekorációhoz illeszkedik, és varázst ad hozzá. Műszaki adatok: Gyártó: Regnis Sorozat: DEX Bordák száma: 14 db Fehér szín Felületkezelés: matt / finom szerkezetű Magasság: 1780 mm Szélesség: 530 mm Anyaga: acél Forma: téglalap alakú Csatlakozási osztás 50 mm: szimmetrikus (középre) Fűtési lehetőség: Központi fűtés Hőteljesítmény: 725 W Mélység: 7 cm Üzemi nyomás: 1,0 MPa Garancia: 24 hónap A radiátorral együtt a következőket kapja: 4 tartókonzol műanyag kupakok szállításhoz szellőzőnyílás és fém dugó Minden REGNIS fűtőelem a PN-EN 442-1: 2015-02 szabvány szerint készül, tesztekkel és szükséges vizsgálati jelentésekkel és nyilatkozatokkal rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a termék ingyenes használatát.
| Termék ID: | #3468191 |
| Anyag: | Acél |
| Bekötési távolság: | 50 |
| Csomagolás: | 1 |
| Forma: | Téglalap alakú |
| Garancia: | 2 év |
| Magasság: | 1780 |
| Méret: | 530x1780 mm |
| sorozat: | Regnis DEX |
| Szélesség: | 530 |
| Szín: | Fekete |
| Teljesítmény: | 725 |
| X - oldal: | 50-59 cm |
| Z - oldal: | 170-179 cm |